Skočit na obsah
Vezeme Vám Vaši zahradu… Zahrada na klíč pro každého po celé ČR

4 dobré důvody, proč svěřit Vaši zahradu do našich rukou
... a dát si bezstarostně nohy na stůl

1) Nabízíme zahradu pro každého po celé ČR

Cenová dostupnost - nemusíte být milionáři

Obáváte se vysoké ceny? Nemusíte! Vše rádi upravíme Vašim možnostem. V případě potřeby můžeme i postupovat po etapách dle finančních prostředků. Vždy lze navrhnout řešení odpovídající Vašim možnostem a k Vaší plné spokojenosti. Díky nákupům ve velkém Vám rovněž můžeme poskytnout např. výhodnější ceny rostlin než v maloobchodních řetězcích.

Svěřte Vaši zahradu do odborných rukou, stojí to za to!

Zahrada je součástí Vašeho bydlení! Mějte toto, prosím, na paměti. Jde vlastně o Váš další obývací pokoj, Váš vlastní kousek přírody. Zahrada tedy musí být udělána komplexně v návaznosti na okolí domu, dům samotný a na styl Vašeho bydlení. Nejde jen o vysazení rostlin, pořízení bazénu, zasazení živého plotu apod., ale o celkovou koncepci a atmosféru prostoru a bydlení. Máme mnoho zkušeností s tím, jak skloubit různé materiály, tvary, barvy či vybavení. Zahrada nejsou jen rostliny, zahrada je prostředí. Nechte nás poradit Vám a vytvořit co nejpříjemnější prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.

2) Vezeme Vám zahradu na klíč

Zahrada na klíč? Co to přesně znamená?

Nechte veškeré starosti a práce na nás! Přetvoříme okolí Vašeho domu k dokonalosti a to se vším všudy, jedná se tedy o vše od návrhu až po sklenici na stole. Nebudete se muset o nic starat! Zkrátka od nás budete mít všechno hotové včetně dodatečného úklidu, vyřešeného umístění posezení atd.

Dostanu nějaké výhody?

Při realizaci zahrady na klíč, tj. při objednání návrhu i realizace zahrady u nás, budete mít návrh, 1. schůzku a konzultace ZDARMA! Kromě této finanční výhody Vás možná zaujmou další bonusy, které u nás získáte.

3) Staráme se o Vaši zahradu i po její realizaci

Pravidelná odborná údržba pro Vaši zahradu

Každá zahrada vyžaduje alespoň minimální údržbu. Její rozsah je ale možné ovlivnit již při samotném zakládání zahrady (skladbou dřevin, uspořádáním apod.). Zahrada bez údržby však přesto neexistuje. Nabízíme Vám pravidelnou odbornou údržbu pro Vaši zahradu za příznivé ceny.

Bezplatné poradenské služby

Potřebujete poradit v oblasti zahradnictví? Říkáte si, že odborné poradenství by bylo příliš drahé? U nás Vám poradíme ZDARMA. Využijte např. naše poradenské služby - napište nám, s čím si na své zahradě nevíte rady a naši odborníci Vám na Vaše otázky rádi odpoví.

4) S námi dostanete vždy něco navíc

Stačí pár kliknutí a je to!

Přejete si novou zahradu? Vyplňte jednoduchý nezávazný dotazník a my se Vám sami do druhého dne ozveme! Samozřejmě nás můžete kontaktovat i telefonicky.

Dostáváte rádi bonusy?

Jistě Vás mile potěší, že při spolupráci s námi, získáte řadu zajímavých výhod. Jako další dárek od nás můžete obdržet některou z domluvených služeb, pokud nás doporučíte Vašim sousedům.Copyright © Web ZAHRADA BRNO je provozován společností PFM-Greenvia s.r.o., 2006-2023

Tel.: +420 776 874 456 | O nás | Kontakt | Ochrana a zpracování osobních údajů

Zahrada na klíč | Návrhy zahrad | Realizace zahrad | Údržba zahrad | Zavlažovací systémy