Skočit na obsah
Vezeme Vám Vaši zahradu… Zahrada na klíč pro každého po celé ČR

Cena Vaší nové zahrady
... ceník zahradnických prací, návrhu, realizace i údržby zahrady

Nahlédněte do ceníku služeb při návrhu a realizaci Vašich přání do podoby vytoužené zahrady a zeleně. Ceny jsou spíše orientační pro Vaši představu. Vždy se snažíme přizpůsobit Vašim současným možnostem, návrh výsledné ceny konzultujeme a potvrzujeme smlouvou.

Cena realizace zahrady na klíč

Cena zahrady závisí na mnoha faktorech a tvoří se prakticky od samotné projekce. Nabízíme několik cenových programů, které můžeme doplňovat a kombinovat dle Vašich potřeb a přání. Ceny jsou orientační, zahrnují rostlinný materiál a jsou uváděny bez DPH.

Orientační ceník realizace zahrady podle cenových balíčků
Cenový program (balíček) GREEN BASIC KLASIK STANDARD KOMFORT EXCLUSIVE
Cena realizace za 1 m2 zahrady 65 Kč 110 Kč 230 Kč 350 Kč 480 Kč 630 Kč
Návrh a osazovací plán X X X X X
Plošná úprava nerovností X X X X X X
Výsadba keřů a trvalek X X X X
Výsadba vzrostlých stromů X X X X X
Osazení kůlu k rostlinám X X X X X
Mulčování rostlin kůrou X X X X X
Založení trávníku výsevem X X X X
Založení trávníku drnováním X X
Závlaha včetně montáže X X X
Jezírko X X
Potůček X X
Koupací jezírko nebo bazén X
Skalka zakrytá kameny X X

Cenové programy pro realizaci Vaší zahrady

Program GREEN

Základní úprava prostoru v okolí Vašeho domu, tj. úprava nerovností spolu se založením kvalitního setého trávníku. Na takto upravené ploše můžete kdykoli začít budovat budoucí zahradu. Trávník stačí 1x týdně posekat a prostor kolem domu bude udržovaný a upravený.

Program BASIC

Kromě důležitého trávníku nabízí stromy. Vysázeny budou pouze tzv. kosterní dřeviny. Ty nemohou vyplnit celý prostor, ale nabízí možnost naznačit linie a tvary zahrady, která se může postupně doplňovat. Stromy jsou mladé, s relativně tenkým kmenem, ale cenově dostupnější. Vaše zahrada se na čas stane jakýmsi mezistupněm před budoucí výsadbou keřů a květin.

Program KLASIK

Podle osazovacího plánu budou vysázeny stromy a keře, které zamulčujeme drcenou kůrou. Kůra plní funkci dekorace, udržuje půdní vlhkost a působí proti růstu plevelů v keřových skupinách. Stromy a keře jsou malé, nepříliš vzrostlé. Nabízejí tak nízkou realizační cenu zahrady, která se tak pro Vás stává cenově dostupnější.

Program STANDARD

Rozšířená a nejčastěji realizovaná kategorie zahrady. Do trávníku se instaluje automatická závlaha, přibude oblíbené zahradní jezírko a rostlinný materiál je středně vzrostlý. Vytváří se tak kompromis mezi nízkými keři, na jejichž krásu musíte dlouho čekat, a mnohem dražšími, vzrostlými dřevinami.

Program KOMFORT

Trávníkem a jezírkem možnosti zahrady nekončí. Závlaha trávníku je samozřejmostí, protože se jedná o trávník pokládaný, tj. předpěstovaný, který by se bez potřebné závlahy neujal. Novými atributy jsou potůček, zurčící přes osázenou skalku a jejími kameny. Použitý rostlinný materiál je vzrostlý do té míry, že je zahrada hotová prakticky ihned po vysázení a okamžitě nabízí radost a potřebné soukromí.

Program EXCLUSIVE

Cenová hladina zahrady EXCLUSIVE odpovídá náročným uživatelům. Samozřejmostí je pokládaný trávník se závlahou a voda protékající zahradou. Budete moci projít vzrostlou zelení a v soukromí své zahrady využít koupací jezírko či bazén nebo posedět pod pergolou u krbu s přáteli u zahradního osvětlení.

Cena za samotný návrh zahrady

Cena samostatného návrhu zahrady se pohybuje individuálně od 8.000 Kč do 15.000 Kč bez DPH. Během úvodní schůzky s Vámi architekt dohodne konkrétní cenu a specifikuje, co za tuto částku obdržíte. Rozpočet následně potvrdíme smlouvou.

Chcete získat návrh zahrady zdarma?

Nechte si od nás realizovat zahradu a získáte návrh zahrady zdarma. Architekt Vám při platbě za návrh předá doklad o zaplacení a „Dohodu o nároku na slevu k budoucí smlouvě o dílo“. Po předložení této dohody Vám odečteme cenu návrhu od celkového ceny realizace.

Cena za realizaci zavlažování na míru

Cenu závlahy ovlivňuje více faktorů. Pro přesný rozpočet musíme pozemek proměřit. Realizace automatické závlahy stojí orientačně 100 až 150 Kč bez DPH na 1 m2 zahrady. U menší zahrady o rozloze 500 m2 vychází investice na 50.000 až 75.000 Kč. Zavlažování větší zahrady s 1000 m2 obvykle nepřekročí 150.000 Kč.

Ceník údržby zahrady a zahradnických prací

Pro údržbu zahrady si můžete vybrat ze dvou cenových balíčků nebo Vám navrhneme variantu dle Vašich potřeb. Pro plochy větší než 1000 m2 obvykle připravujeme individuální cenovou nabídku. Ceny nezahrnují použitý rostlinný materiál a jsou bez DPH.

Balíček STANDARD SERVICE

Základní celoroční péče o zahradu zahrnuje podzimní řez stromů a keřů, celoroční pokos trávníků včetně podzimního hnojení. Cena údržby: Kč 34,- / m2.

Balíček FULL SERVICE

Komplexní celoroční péče o zahradu zahrnuje jarní a podzimní řez stromů a keřů, provzdušnění trávníků, celoročního pokos trávníku včetně vegetačního a podzimního hnojení, údržba a podzimní čištění zahradních jezírek. Cena údržby: Kč 64,- / m2.

Vybrali jste si některou z našich služeb?

Pokud máte jakékoli dotazy, potřebujete domluvit individuální cenu nebo chcete rovnou objednat služby ZAHRADA BRNO, neváhejte nás kontaktovat nebo svou poptávku zašlete následujícím formulářem a my se Vám v brzké době ozveme.

Ochrana proti spamu. Kolik je dva plus jedna?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Copyright © Web ZAHRADA BRNO je provozován společností PFM-Greenvia s.r.o., 2006-2023

Tel.: +420 776 874 456 | O nás | Kontakt | Ochrana a zpracování osobních údajů

Zahrada na klíč | Návrhy zahrad | Realizace zahrad | Údržba zahrad | Zavlažovací systémy