Skočit na obsah
Vezeme Vám Vaši zahradu… Zahrada na klíč pro každého po celé ČR

Návrhy zahrad a projektování po celé ČR
... zahradní architektura v rukou zkušených architektů

Vaše vysněná zahrada by nikdy nevznikla bez kvalitního návrhu. Při projektování zahrady se podílíte na celkové vizi a současně vidíte budoucí podobu ještě před započetím prací. Zahradní architekt vyslechne Vaše přání a vypracuje návrh zahrady dle Vašich potřeb i finančních možností.

Proč zvolit ZAHRADA BRNO pro návrh zahrady

Návrhy zahrad jsme dodali stovkám spokojených zákazníků. Naši zahradní architekti jsou zkušení profesionálové, kteří z Vašich potřeb, představ a přání vykouzlí jedinečný návrh zahrady a odborně poradí vhodné řešení. Svou práci dělají svědomitě, se zárukou kvalitně odvedené práce a s ohledem na Vaše finanční možnosti.

Úvodní konzultaci s architektem poskytujeme zdarma. Navíc v rámci 10 bonusů, které zákazníkům přinášíme, můžete získat návrh zahrady zdarma. Pokud si od nás necháte realizovat zahradu, nebudete za návrh platit ani korunu. Službu „návrhy a projektování zahrad” poskytujeme po celé ČR.

Co pro Vás zahradní architekt může udělat

Zapojíme Vás do procesu návrhu zahrady

Během návrhu s Vámi zahradní architekt komunikuje. Pokud Vám cokoli nesedí, můžete včas architekta nasměrovat správným směrem, stejně jako architekt odborně konzultuje Vaše požadavky. Zakládáme si na postupném ladění zahrady a vzájemné spolupráci. Díky tomu nedochází k omylům, nepříjemným překvapením při předání návrhu a nákladným úpravám.

Jak probíhá návrh zahrady

Zahradní architekt s Vámi sjedná schůzku, prohlédne pozemek a vyslechne přání a požadavky. Poté sdělí svůj odborný pohled na věc a zkonzultuje Vaše představy. Dle finančních možností navrhne vhodné řešení a domluví s Vámi cenu za návrh zahrady.

Po odsouhlasení připravíme první studii zahrady, která je hrubou vizí a rozděluje plochu pozemku bez konkrétních detailů. Následuje návrh zahrady s osazovacím plánem, kde se již přesně zakreslují jednotlivé dřeviny. Návrh obsahuje výkaz výměr, kde se uvádí např. kolik bude potřeba rostlin, štěrku, kůry apod. Z výkazu vychází nabídkový rozpočet.

Co od nás získáte

Veškeré návrhy vytváříme ručně, protože počítačové zpracování na nás působí technicky a neosobně. Za dohodnutou cenu získáte kompletní dokumentaci projektu, která obvykle obsahuje několik částí:

  • Studie zahrady – rozvržení prostoru zahrady s umístěním zahradních prvků
  • Osazovací plán – výsadba rostlin na konkrétní místa zahrady
  • Výkaz výměr – specifikace potřebného množství rostlinného materiálu
  • Technická zpráva – text s popisem provedení realizace
  • Řezopohledy – znázornění terénních úprav
  • Skicy detailů – zobrazení potřebných detailů

Kolik stojí návrh a projektování zahrady

Cena je vždy individuální a pohybuje se dle náročnosti projektu od 8.000 Kč do 15.000 Kč bez DPH. Během úvodní schůzky se s Vámi architekt dohodne na konkrétní ceně a jasně specifikuje, co za tuto částku obdržíte. Rozpočet následně potvrdíme smlouvou.

Chcete získat návrh zahrady zdarma?

Pokud si od nás necháte realizovat zahradu, získáte návrh zahrady zdarma. Architekt Vám při platbě za návrh předá doklad o zaplacení a „Dohodu o nároku na slevu k budoucí smlouvě o dílo”. Po předložení této dohody Vám odečteme cenu návrhu od celkového ceny realizace.

Nechte si navrhnout zahradu se zárukou Vaší spokojenosti

Máte zájem o návrh zahrady? Zašlete nám nezávaznou poptávku, případně nás kontaktujte, a získejte úvodní konzultaci zdarma. Uveďte telefon či e-mail, abychom se s Vámi mohli spojit. Brzy uskutečníme osobní schůzku a začneme s návrhem Vaší vysněné zahrady.

Ochrana proti spamu. Kolik je dva plus jedna?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Copyright © Web ZAHRADA BRNO je provozován společností PFM-Greenvia s.r.o., 2006-2023

Tel.: +420 776 874 456 | O nás | Kontakt | Ochrana a zpracování osobních údajů

Zahrada na klíč | Návrhy zahrad | Realizace zahrad | Údržba zahrad | Zavlažovací systémy