Skočit na obsah
Vezeme Vám Vaši zahradu… Zahrada na klíč pro každého po celé ČR

O sdružení ZAHRADA BRNO

Zjistěte více informací o ZAHRADA BRNO, naší práci a výhodách, které u nás můžete získat. Kompletní služby z oblasti návrhů, realizace a údržby zahrad, za rozumné ceny a po celé ČR najdete pouze u nás.

Plníme lidem sny o vlastní zahradě

Navrhneme pro Vás optimální řešení zahrady i zeleně a to kdekoli po celé ČR. Jsme zahradnická firma, odborníci v oboru návrhu, realizace a údržby zahrady. S ohledem na Vaše přání a finanční možnosti, rychle a spolehlivě zařídíme cokoliv k Vaší plné spokojenosti z krásné zahrady.

Sdružení ZAHRADA BRNO založili r. 2005 zahradníci, kteří spolu spolupracují už od roku 1999. Současný tým má rozsáhlé zkušenosti v různých specializacích zahradnické činnosti a je připraven využít je při realizaci Vaší zahrady. Využijte některou z našich služeb:

Nebude to příliš drahé?

Nemusíte se obávat vysoké ceny. Zahradu navrhneme s ohledem na Vaše možnosti a finanční prostředky. Pokud bude potřeba, můžeme postupovat po etapách. Vyjdeme Vám vstříc k Vaší plné spokojenosti. Prohlédněte si orientační ceny.

Zajímá Vás naše práce?

Prohlédněte si reference a ukázky našich prací. Přečtěte si, co o nás píší média a co v médiích publikuje ZAHRADA BRNO. V aktualitách najdete občasné zajímavosti, které se kolem nás dějí. Dostáváte rádi bonusy a výhody? U nás máte rovnou 10 bonusů, takže neváhejte a kdykoli nás kontaktujte svými dotazy nebo poptávkou po realizaci.Copyright © Web ZAHRADA BRNO je provozován společností PFM-Greenvia s.r.o., 2006-2023

Tel.: +420 776 874 456 | O nás | Kontakt | Ochrana a zpracování osobních údajů

Zahrada na klíč | Návrhy zahrad | Realizace zahrad | Údržba zahrad | Zavlažovací systémy