Skočit na obsah
Vezeme Vám Vaši zahradu… Zahrada na klíč pro každého po celé ČR

Údržba zahrad po celé ČR
... údržba trávníku, zeleně a celoroční péče o zahradu

Zahrada vyžaduje alespoň minimální údržbu. Rozsah potřebné péče o zahradu můžete ovlivnit při jejím zakládání. ZAHRADA BRNO Vám přináší komplexní pomoc při celoroční údržbě zahrady a zeleně. Zbavte se starostí za příznivou cenu, kdekoli po celé ČR a se zárukou Vaší spokojenosti.

Vyplatí se svěřit péči o zahradu odborníkům?

Svěží a zdravá zahrada potřebuje pravidelnou péči - sekání trávníku, pletí výsadeb a zalévání. Trávník by se měl sekat 1x týdně a často nastává problém, kam s odpadem. To platí i při pletí výsadeb, průklestu dřevin nebo střihání živého plotu. Tyto starosti za Vás mohou řešit zahradníci.

Pokud svěříte péči o zahradu odborníkům, ať už částečně nebo v plném rozsahu, ušetříte čas i starosti a budete se těšit z dobře udržovaného kousku vlastní přírody.

  • Nemusíte se učit, co a jak udržovat.
  • Nemusíte se bát, že něco opomenete.
  • Nemusíte kontrolovat, jestli neztrácíte svou investici do zeleně kolem domu.

Proč si pro údržbu zahrady vybrat nás

Nemáte dostatek času nebo zkušeností pro údržbu zahrady? Pomůžeme Vám. Naši zkušení pracovníci zajišťují zahradnické služby po celé ČR, vždy kvalitně a za výhodné ceny. Péče o zahradu je pro nás každodenní činností. Chraňte svou investici do realizace zahrady, zhodnoťte ji a nedopusťte její chátrání. S námi si krásnou zahradu může dovolit každý.

Údržba zeleně a zahrady podle Vašich potřeb

Přizpůsobíme se Vašim potřebám a přáním. Údržbu zahrady můžeme provádět celoročně, ale i jednorázově na jaře či na podzim. V případě, že si běžné práce během roku zajišťujete sami, můžeme u Vás prořezávat keře, upravovat koruny stromů, dosypávat kůru nebo zazimovat automatickou závlahu. Rádi Vám také kdykoli odborně poradíme.

Údržba trávníku a sekání trávy

Hustý a svěže zelený trávník od jara až do podzimu zajistí jen pravidelná péče o trávník - sekání trávy, hnojení, optimální závlaha a provzdušnění trávníku. Zajistíme sečení trávy malých i velkých ploch dle Vaší potřeby.

Prořezávání stromů, řez dřevin a keřů

Řez dřevin se netýká pouze ovocných stromů. Pravidelné prořezávání potřebují všechny dřeviny, stromy i keře. Odstraňují se suché větve a prosvětlují koruny stromů. Žádoucího tvaru a hustoty keřů docílíte kvalitním řezem v kombinaci s hnojením. Prořezávání stromů provádíme 1x ročně, střihání živých plotů a keřů zpravidla 2x ročně.

Údržba skalek a květinových záhonů

Působivého vzhledu skalek a květinových záhonů po celý rok dosáhnete kvalitní péčí. Kromě pletí a řezů Vám nabízíme pravidelnou obnovu letničkových záhonů a rabátek spolu s nezbytným hnojením.

Kolik Vás bude údržba zahrady stát

Můžete si vybrat ze 2 cenových balíčků podle rozsahu údržby zeleně Vaší zahrady. Pro plochy větší než 1000 m2 nebo v případě potřeby pro Vás můžeme navrhnout individuální cenový balíček. Ceny nezahrnují použitý rostlinný materiál.

Balíček STANDARD SERVICE

Základní celoroční péče o zahradu zahrnuje podzimní řez stromů a keřů, celoroční pokos trávníků včetně podzimního hnojení. Údržba stojí 34 Kč / m2 bez DPH.

Balíček FULL SERVICE

Komplexní celoroční péče o zahradu zahrnuje jarní a podzimní řez stromů a keřů, provzdušnění trávníků, celoroční pokos trávníku včetně vegetačního a podzimního hnojení a patří sem také údržba a podzimní čištění zahradních jezírek. Údržba stojí 64 Kč / m2 bez DPH.

Zbavte se starostí a svěřte údržbu zahrady odborníkům

Věnujte svůj čas příjemnému pobytu v zahradě a starostlivou péči o zeleň nechte nám. Pokud máte zájem o údržbu zahrady, stačí zaslat poptávku formulářem nebo využít některý z kontaktů. Zodpovíme dotazy, domluvíme podrobnosti a zasmluvníme péči o Vaši zahradu.

Ochrana proti spamu. Kolik je dva plus jedna?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Copyright © Web ZAHRADA BRNO je provozován společností PFM-Greenvia s.r.o., 2006-2023

Tel.: +420 776 874 456 | O nás | Kontakt | Ochrana a zpracování osobních údajů

Zahrada na klíč | Návrhy zahrad | Realizace zahrad | Údržba zahrad | Zavlažovací systémy