Skočit na obsah
Vezeme Vám Vaši zahradu… Zahrada na klíč pro každého po celé ČR

Zahrada na klíč
... pro každého po celé ČR

Toužíte po vysněné zahradě, ale obáváte se vysoké ceny a náročnosti realizace? Díky službě „zahrada na klíč“ od ZAHRADA BRNO už nemusíte. Zařídíme vše za Vás a s ohledem na Vaše finanční možnosti. Využijte svůj čas příjemněji a přenechte starosti odborníkům.

Proč si pořídit zahradu na klíč

Služba „Zahrada na klíč“ zahrnuje všechny činnosti spojené s Vaší zahradou od začátku až do konce. Než řešit jednotlivé kroky svépomocí a jednotlivě, je výhodnější nechat vše na odbornících. Zahradu vytváříme pro Vás, takže se budete podílet na vizi konečné podoby, ale odpadne Vám spousta námahy a starostí. Díky zahradě na klíč nemusíte:

Proč zvolit sdružení ZAHRADA BRNO

Sníte o krásné zahradě, ale nejste milionáři? Nevadí - s námi na ni máte. Svěřte svou zahradu do rukou odborníků a nemusíte se o nic starat. Zařídíme vše za Vás – spolehlivě, kvalitně a s ohledem na Vaše finanční možnosti. Díky zastoupení po celé ČR můžete naše služby využít kdekoli. Vezeme Vám zahradu na klíč se zárukou Vaší spokojenosti.

Ušetříte čas i peníze

Všechno, co navrhneme, umíme také realizovat. Zahradu vytváříme jako celek, takže si pohlídáme sled činností, abychom úkony nedělali 2x, stále po sobě něco neopravovali a nezvyšovali zbytečně náklady. Předem zasmluvníme cenu za dílo, takže při předání nebudete překvapeni, kam se částka vyšplhala.

Co Vám naše realizace od A do Z přinese

Kolik Vás bude stát nová zahrada

Nemusíte se obávat vysoké ceny. Návrhy dokážeme přizpůsobit Vašim finančním možnostem a při realizaci můžeme postupovat po etapách, takže náklady rozdělíme na delší období. Cenu zahrady na klíč domlouváme vždy individuálně. Navíc od nás získáte návrh zahrady a úvodní schůzku zdarma. Pro bližší představu si můžete prohlédnout rámcový ceník služeb.

Pořiďte si zahradu na klíč a zbavte se starostí

Rozhodli jste se pořídit si zahradu a chcete využít komplexní službu, abyste ušetřili čas, starosti i peníze? Zašlete nám poptávku následujícím formulářem, nebo využijte některou z dalších forem kontaktu. V brzké době uskutečníme osobní schůzku, vyslechneme Vaše přání a zodpovíme všechny dotazy. Vezeme Vám Vaši vysněnou zahradu na klíč.

Ochrana proti spamu. Kolik je dva plus jedna?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Copyright © Web ZAHRADA BRNO je provozován společností PFM-Greenvia s.r.o., 2006-2023

Tel.: +420 776 874 456 | O nás | Kontakt | Ochrana a zpracování osobních údajů

Zahrada na klíč | Návrhy zahrad | Realizace zahrad | Údržba zahrad | Zavlažovací systémy