Skočit na obsah
Vezeme Vám Vaši zahradu… Zahrada na klíč pro každého po celé ČR

Zavlažovací systémy na klíč po celé ČR
... automatické zavlažování trávníku i celé zahrady

Chcete na své zahradě svěží a krásný trávník, který by všichni obdivovali a třeba i záviděli? Zapomeňte na nekonečné a namáhavé ruční zalévání. Automatické zavlažovací systémy za Vás vyřeší pravidelnou závlahu, nikdy nezapomenou, pracují nonstop a šetří Váš čas i peníze.

Ušetřete ročně 49 000 Kč díky automatické závlaze

Automatické zavlažovací systémy na míru

Pan Novák z Brna zaléval trávník zahradní konví několik let. Dost se při tom naběhal a spotřeboval spoustu vody. Tak dlouho chodil s konví pro vodu, až se ucho utrhlo a naplněná plechová nádrž zamířila přímo na jeho nohu. Milovník klidného zahradničení, s pohmožděnými prsty v kristuskách, rozcupoval konev na kousky a vykřikl: „Dost!“

Ještě než se pan Novák rozhodl pro automatickou závlahu, požádal nás o vyčíslení, kolik by mu ušetřila času, vody i stresu – přepočteno na jednu částku za rok. Tým ZAHRADA BRNO se pustil do studie. Zajímá Vás výsledek? Automatické zavlažování není jen pro majetné s obrovskou zahradou. Vyplatí se každému – investice se brzy vrátí.

Srovnání ručního a automatického zavlažování na 1000 m2 za 1 rok
Ruční zavlažování Automatická závlaha
Spotřeba vody 42.000,- 21.000,-
Lidská práce 28.000,- 0,-
Počáteční investice jednorázově 0,- 150.000,-
Optimální příděl vody NE ANO
Provozní náklady ročně 70.000,- 21.000,-
Závěr studie
 
 
Náklady 70.000 Kč ročně.
 
Ušetříte 49.000 Kč ročně.
Investice 150.000,- se vrátí do 3 let.

Proč si pořídit závlahový systém

Trávník, květiny, stromy i zelenina potřebují 2 až 6 litrů vody denně na 1 m2 zahrady. Dešťové srážky takové množství nezajistí. Zavlažovací systémy za Vás bez přestávky pečují o přiměřenou závlahu celé zahrady, zvládnou složité tvary terénu i všechny druhy porostu a navíc zamezují podmáčení. Závlahový systém = krásný trávník bez práce.

Zavlažovací systém na klíč od ZAHRADA BRNO

Automatický zavlažovací systém na klíč, s dodávkou a montáží po celé ČR, Vás zbaví všech starostí se závlahou. Postaráme se o návrh, realizaci, elektro i vodoinstalaci, úpravy zahrady, údržbu a zazimování. Hotový systém vyzkoušíme, seřídíme, zaškolíme v obsluze a předáme k Vašemu bezstarostnému užívání.

7 výhod, které Vám přinese náš zavlažovací systém

  • šetří čas i práci – zavlažuje za Vás nonstop, i když odjedete na dovolenou,
  • reaguje na počasí – čidla zamezí plýtvání vodou, podmáčení i zamrznutí,
  • nenarušuje vzhled – výsuvné postřikovače se automaticky schovávají,
  • reprezentuje – trávník i celá zahrada vypadá krásně a živě,
  • šetří vodu – rovnoměrně reguluje příděl vody,
  • bezproblémový provoz a dlouhá životnost,
  • jednoduše se ovládá.

Kdy se obvykle závlaha realizuje

Závlahy realizujeme od jara až do začátku zimy, v interiérech i přes zimu. Ideální stav je po provedení terénních úprav a před výsevem trávníku, ale ani hotový trávník není překážkou. Plánujete úpravu zahrady nebo novou výsadbu? Poraďte se s námi, kde bude nutné připravit průchody pro zavlažování.

Údržba a zazimování

V rámci zazimovacího servisu závlahu odpojíme a odčerpáme vodu. Na jaře systém seřídíme a uvedeme opět do provozu. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Cena za realizaci zavlažování na míru

Pro přesný rozpočet musíme pozemek proměřit a vypočítat cenu, kterou ovlivňuje více faktorů. Realizace automatické závlahy stojí orientačně 100 až 150 Kč bez DPH na 1 m2 zahrady. U menší zahrady o rozloze 500 m2 vychází investice na 50.000 až 75.000 Kč. Zavlažování větší zahrady s 1000 m2 obvykle nepřekročí 150.000 Kč.

Nemusíte se obávat žádných skrytých doplatků. Zpracujeme návrh závlahy na míru a předáme Vám kompletní cenovou nabídku s rozpisem materiálu. Pokud ji schválíte, zasmluvníme zakázku pevnou cenou a dohodnutým termínem realizace.

Při objednání závlahy na klíč od nás získáte zdarma:

  • úvodní konzultaci a proměření pozemku,
  • návrh optimálního a ekonomického zavlažování na míru,
  • službu zazimovacího servisu na 2 roky.

Ušetřete čas i peníze zavlažovacím systémem na klíč!

Máte zájem o automatický systém pro optimální závlahu Vaší zeleně? Zašlete nám nezávaznou poptávku následujícím formulářem – zdarma získáte úvodní konzultaci a následně cenovou nabídku závlahy na klíč. Uveďte na sebe prosím telefon nebo e-mail, abychom se Vám mohli v brzké době ozvat, zodpovědět dotazy a domluvit osobní schůzku.

Ochrana proti spamu. Kolik je dva plus jedna?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Copyright © Web ZAHRADA BRNO je provozován společností PFM-Greenvia s.r.o., 2006-2022

Tel.: +420 776 874 456 | O nás | Kontakt | Ochrana a zpracování osobních údajů

Zahrada na klíč | Návrhy zahrad | Realizace zahrad | Údržba zahrad | Zavlažovací systémy